Little England - Družina
Little England - Družina / After School Club
CZ EN

Připravíme
Vaše dítě na následující
školní den

i na jazykovou zkoušku Cambridge

Prázdninový program

Zveme Vás na prázdniny do Little England!

Na letní prázdniny jsou u nás vítány všechny děti předškolního věku (od 3 let) a dětí 1. a 2. tříd ZŠ.

Chcete vědět, jak skvěle jsme si užili léto v LITTLE ENGLAND o prázdninách 2015? Prohlédněte si fotoalba na facebookových stránkách naší školky.

Náplň jednotlivých letních týdnů bude složena z pestrých aktivit, kdy strávíme s dětmi co nejvíce času na letním sluníčku, či ve stínu naší zahrady. Dětem je k dispozici také bazének a trampolína, plánujeme časté výlety do okolí naší školky. Tématem prázdnin 2016 je „Mr. Holmes a Dr. Watson na cestě kolem světa“ – zábavný program s anglickým jazykem. Jednotlivá témata celého léta najdete níže.

Program je určen jak pro začátečníky (děti si za týden osvojí základní slovní zásobu), tak i pro pokročilé (děti budou stimulovány k uplatnění nabyté slovní zásoby v komunikaci). Angličtina bude v rámci týdne každý den a to minimálně 3 hodiny denně v rámci nejrůznějších projektů a her. Každý turnus je jiný, plný zábavy a aktivit tak, aby se děti nenudily i v případě, že se rozhodnou docházet k nám po dobu 2, 3 či 4 týdnů.

Cena jednotlivých týdnů je 2 600 Kč (8.30 – 16.30). V ceně je zahrnuta strava a pitný režim po dobu pobytu dětí.

Při rezervaci do 31.5.2016 nabízíme akční cenu 2300 Kč!!!

Další nadstandardní službou je možnost prodloužené otevírací doby v čase od 7.30 – 8.30 a 16.30 – 18.00, tato služba je účtována v rámci hodinové sazby 70 Kč/hod.PROGRAM LETOŠNÍHO LÉTA

CESTA DO POHÁDKOVÉ ŘÍŠE

Datum: 4. – 8. 7. 2016 (5. a 6. 7. zavřeno – Státní svátek)

Náš první prázdninový týden zahájíme pohádkově. Kromě pohádek nás čeká příprava krupičné kaše a uvidíme, zda postačí jen říci „Hrnečku vař“! Vyrobíme si domečky z různých materiálů tak jako „Tři prasátka“ a čekají nás pokusy, kde zjistíme, zda se kouzelný koberec opravdu vznáší, co jiného létá, co ne a proč?
Cena: 1560 Kč – při rezervaci do 31. 5. platí akční cena 1380 Kč / klienti Little England 1200 Kč

DOBA LEDOVÁ ANEB KAM SE PODĚL T-REX

Datum: 11. – 15- 7- 2016

Vydáme se do dob, kdy žili dinosauři, stanou se z nás paleontologové a budeme hledat zkameněliny. Povíme si o tom, jak žili a vypadali první lidé a zkusíme si upéct vlastní chleba. Podíváme se, jak vypadaly nástěnné malby a sami si zkusíme jednu takovou vytvořit. Navíc budeme muset pomoci panu Holmesovi a Dr. Watsonovi odhalit záhadu zmizení T-Rexe. Vydáme se také do Antarktidy, kontinent sněhu a ledu a vyrobíme si vlastní zmrzlinu.
Cena: 2600 Kč – při rezervaci do 31. 5. platí akční cena 2300 Kč / klienti Little England 2000 Kč

PO STOPÁCH KRÁLE TUTA

Datum: 18. – 22. 7. 2016

Stroj času nás přenese na africký kontinent, zpočátku do dávné minulosti – do doby egyptských faraonů, pyramid a mumií.  Král Tutankhamun pro nás každý den připraví nelehký úkol. Budeme vyrábět mumie, luštit hieroglyfy, vyzkoušíme si maasaiský „jumping dance“, vydáme se na safari, ale i za tučňáky. Upečeme si banánové muffiny.  Tento týden slibuje mnoho zábavy a zajímavostí.
Cena: 2600 Kč – při rezervaci do 31. 5. platí akční cena 2300 Kč / klienti Little England 2000 Kč

ZÁHADA ZMIZELÉHO ŠTĚTCE

Datum: 25. – 29. 7. 2016 

V tomto týdnu se bude Mr. Holmes a jeho parta snažit vyřešit záhadu zmizelého štětce. Navíc si budeme povídat o významných evropských malířích minulosti a vyzkoušíme si různé výtvarné techniky. Týden bude zakončen slavnostním otevřením galerie Little England, kde budou naše díla k zhlédnutí.  No a záhadu tohoto týdne snad také vyřešíme!

Cena: 2600 Kč – při rezervaci do 31. 5. platí akční cena 2300 Kč / klienti Little England 2000 Kč

TAJEMNÁ ZPRÁVA Z PLANETY X

Datum: 1. – 5. 8. 2016

V pondělí nás přivítá záhadná zpráva z neznámého místa naší galaxie. Team pana Holmese bude muset tuto zprávu rozluštit, ale první stopy naznačují, že se budeme muset vydat na putování vesmírem. Staneme se astronauty, vypravíme se na měsíc, vyzkoušíme si, jak působí gravitace. Vyrobíme si vlastní „moon rock“. Budeme cestovat i po dalších planetách, kde se možná setkáme i s mimozemšťany.
Cena: 2600 Kč – při rezervaci do 31. 5. platí akční cena 2300 Kč / klienti Little England 2000 Kč

TŘI TAJEMSTVÍ KOUZELNÉ LAMPY

Datum: 8. – 12. 8. 2016
Tento týden budeme putovat Asií, kde budeme muset odhalit tři tajemství kouzelné lampy. Jedna odpověď bude k nalezení v Indii, další v Číně a poslední v Japonsku. Čeká nás vytvoření obrovské „rangoli“, zkusíme si „Bollywood dancing“, vyrobíme si vlastní papír (čínský vynález), naučíme se, jak se hraje „Pong Hau K I” (čínská dětská stolní hra), nebude chybět ani výroba vlastního sushi.
Cena: 2600 Kč – při rezervaci do 31. 5. platí akční cena 2300 Kč / klienti Little England 2000 Kč

SHERIFF V NESNÁZÍCH

Datum: 15. – 19. 8. 2016

Pomoc teamu pana Holmese a Dr. Watsona nás tentokrát zavede do časů divokého západu. Sheriffu Jonesi se nedaří vypátrat lupiče, kteří přepadli místní banku. Stopy nás zavedou k indiánům, budeme střílet z luku, vyrobíme si indiánské čelenky a nebude chybět ani chytání koně do lasa. Čeká nás také rýžování zlata, zahrajeme si baseball a usmažíme si tradiční americké palačinky. Doufáme, že týden zakončíme dopadením padouchů a vrácením ukradeného lupu.

Cena: 2600 Kč – při rezervaci do 31. 5. platí akční cena 2300 Kč / klienti Little England 2000 Kč

Pozn: Změna programu vyhrazenaNapsali o nás

Připravujeme
Reference pro tuto chvíli připravujeme...