Little England - Družina
Little England - Základní škola ‎/ School

Naším cílem je pomoci
Vašim dětem vybudovat co
nejpevnější základy

…pro jejich budoucnost

Základní informace

Provozní informace

OTEVÍRACÍ DOBA

Otevřeno je od 7:00 do 17:30 celoročně s výjimkou státních svátků a vánočních prázdnin. Bližší informace najdete v sekci prázdninový provoz.

Vyučování začíná ráno v 8:30 a končí ve 12:30. Následuje přestávka, která zahrnuje oběd. Od 13:00 je dětem k dispozici odpolední program v rámci družiny.

Prostory a vybavení

Little England Academy sídlí poblíž centra obce Úholičky. Základní škola je součástí zámeckého areálu. Disponuje vlastní velkou zahradou, k výuce a pobytu venku máme možnost využít naši zastřešenou terasu i přilehlý zámecký park.

V Little England Academy naleznete velké, světlé třídy, odbornou učebnu, v budoucnu plánujeme přidat i venkovní učebnu. Máme také dvě školní jídelny.

ZŠ je plně vybavena tak, aby poskytovala moderní, kvalitní vzdělávání a zázemí, pro všechny své malé i velké klienty.

K výuce tělesné výchovy využíváme vlastní tělocvičnu, ale také fotbalové hřiště, zahradu, park, lanové centru.

Jezdíme na školu v přírodě, pořádáme přespávání, zahradní slavnosti a další aktivity, které podporují nejen spolupráci rodičů a školy, ale napomáhají k vytvoření komunity a pocitu soudržnosti.

Prázdninový provoz

Pozor: Otevírací doba přes letní měsíce je 08:00 - 16:30.

Během letních prázdnin jsou u nás vždy vítány všechny děti 1. a 4. tříd ZŠ.

Náplň jednotlivých letních týdnů je vždy složena z pestrých aktivit, kdy trávíme s dětmi co nejvíce času na letním sluníčku, ve stínu terasy či na naší zahradě. Dětem je k dispozici také trampolína, mlhoviště (pro osvěžení) a plánujeme časté výlety do okolí naší školky i dále.

 

 

 Reference

Little England, to jsou jesličky, mateřská škola a první stupeň základní školy, kde se v podstatě všichni znají. Rodinná atmosféra, malý počet dětí ve třídách (ve třetí třídě 7 dětí) a přátelský přístup pedagogického personálu dává dětem pocit domácí pohody. Přístup ...

Číst více
Pro dceru jsme hledali školu, která jí umožní rozvíjet se v tom, co jí jde, a bude ji zdokonalovat v tom, co jí nejde. Školu, která bude vyučovat v souvislostech tak, aby žáci rozuměli ...

Číst více
Mateřskou školu, základní školu 1.stupeň (aktuálně) a pevně věřím, že i plánovaný 2.stupeň můj syn absolvuje (absolvovat nadále bude) takřka od jejího zrodu. Volbu této vzdělávací instituce, po všech zkušenostech zpětně, jsem si v podstatě nijak pečlivěji promýšlet nemusela...

Číst více
Velmi oceňuji přístup, otevřenost a laskavost vyučujících, díky kterým se dcera do školy velmi těší.
Dále se mi líbí široký záběr aktivit po škole v rámci družiny...

Číst více