Little England - Družina
Little England - Družina / After School Club
CZ EN

Připravíme
Vaše dítě na následující
školní den

i na jazykovou zkoušku Cambridge

Provozní informace

OTEVÍRACÍ DOBA

Otevřeno je od 12.00 do 17:30 hodin celoročně s výjimkou státních svátků a vánočních prázdnin. Po dobu dalších školních prázdnin jsme otevřeni již od 7.00 hodin. Bližší informace najdete v sekci prázdninový provoz.

CO SEBOU

Přezůvky, pohodlné oblečení do družiny i na pobyt venku, láhev na pití. Vše řádně podepsané.

BEZPEČNOST V DRUŽINĚ

Prioritou naší družiny je zajištění maximální bezpečnosti dětí. Veškeré prostory splňují požadované hygienické, požární a bezpečnostní normy. O děti pečuje kvalifikovaný personál. Děti mohou vyzvedávat pouze oprávněné osoby, které jsou uvedeny v evidenčním listu dítěte. Vstupu neoprávněných osob do prostor družiny je zamezeno.

RODIČE A MY 

Setkání rodičů, jejichž cílem je podpořit smysl pro sounáležitost a mít také možnost si v neformálním prostředí popovídat, podělit se o zkušenosti a názory nejen na vzdělávání.

 

STRAVA

Součástí školného je vždy pitný režim, svačinky a bohatý výběr čerstvého ovoce a zeleniny. V případě zájmu je možno si objednat teplou večeři (není v ceně).

SVOZ

Jako součást našich služeb nabízíme i možnost vyzvednutí dítěte v místě jeho základní školy a doprava do naší družiny.Napsali o nás

Připravujeme
Reference pro tuto chvíli připravujeme...