Little England - Jesle
Little England - Jesle / Nursery
CZ EN

Naše péče
vykouzlí Vašim dětem
úsměv na tváři

…a Vám zaručí klid

Školné

Nabízíme poslední volná místa v Jeslích LITTLE ENGLAND. Připravili jsme pro vás nový ceník služeb. Tyto ceny platí od 1.7.2018, pro aktuální zápisy do Jeslí a budou poté platné po celý školní rok 2018/2019.


VARIANTY KRÁLOVSKÝCH BALÍČKŮ

 KRÁLOVSKÝ BALÍČEK celodenní                      

 • celodenní měsíční docházka, vč. celodenní stravy a pitného režimu
 • vzdělávací program vč. Baby English (30min anglického jazyka v dopoledních i odpoledních hodinách formou písniček, hudebně-pohybových říkadel či her)
 • tematické dny (Hudebně-pohybové, Kreativní tvoření, Pohádkové dny, Moje první počítání, Sportovně-relaxační)

Cena: 10 500 Kč / sleva pro klienty v druhém školním roce / cena po slevě 9 200 Kč

KRÁLOVSKÝ BALÍČEK celodenní bez hostiny

 • celodenní měsíční docházka, vč. svačinek a pitného režimu – balíček nezahrnuje oběd 
 • vzdělávací program včetně Baby English (30 min anglického jazyka v dopoledních i odpoledních hodinách formou písniček, hudebně-pohybových říkadel či her)
 • tematické dny (Hudebně-pohybové, Kreativní tvoření, Pohádkové dny, Moje první počítání, Sportovně-relaxační)

Cena: 9 600 Kč / sleva pro klienty v druhém školním roce / cena po slevě 8 800 Kč

KRÁLOVSKÝ BALÍČEK dopolední

 • dopolední měsíční docházka 7:00 – 12.30
 • dopolední strava – tj. svačina, oběd, pitný režim
 • vzdělávací program včetně Baby English (30 min anglického jazyka v dopoledních i odpoledních hodinách formou písniček, hudebně-pohybových říkadel či her)
 • tematické dny/dopoledne dle výběru (Hudebně-pohybové, Kreativní tvoření, Pohádkové dny, Moje první počítání, Sportovně-relaxační)

Cena: 8 500 Kč / sleva pro klienty v druhém školním roce / cena po slevě 8 000 Kč

V případě “Královského balíčku celodenního” a “Královského balíčku celodenního BEZ HOSTINY” není možno vracet platby a kompenzovat nevyužité dny. Při dlouhodobé nepřítomnosti v délce 14 souvislých dní a více poskytujeme slevu 10% (plné školné) a 5% na již zlevněné školné.


V případě výběru “Královského balíčku dopoledního” není možné vracet platby, nabízíme ale možnost kompenzovat řádně omluvené nevyužité dny (omluvy do 14 hodin předchozího dne). Je možno nahradit maximálně 30% zameškané a řádně omluvené dopolední docházky a to v rámci odpoledního programu. Tyto dny pak musí být vyčerpány během 8 týdnů následující absenci dítěte, jinak tyto kompenzace propadají.


DOCHÁZKA NA MÍRU

DOCHÁZKA NA MÍRU celodenní 

 • celodenní docházka 7:00 – 17:30 hod, vč. celodenní stravy a pitného režimu
 • vzdělávací program vč. Baby English (30 min anglického jazyka v dopoledních i odpoledních hodinách formou písniček, hudebně-pohybových říkadel či her)
 • tematický den dle výběru (Hudebně-pohybové, Kreativní tvoření, Pohádkové dny, Moje první počítání, Sportovně-relaxační)

Cena: 1-2 dny / 700 Kč

Zvýhodněná cena 3 dny / 7 800 Kč (sleva pro klienty v druhém školním roce / cena po slevě 7 200 Kč)

Zvýhodněná cena 4 dny / 9 600 Kč (sleva pro klienty v druhém školním roce / cena po slevě 9 200 Kč)

DOCHÁZKA NA MÍRU dopolední

 • dopolední docházka 7:00 – 12:30 hod, vč. svačinky a pitného režimu – cena nezahrnuje oběd 
 • vzdělávací program vč. Baby English (30 min anglického jazyka v dopoledních i odpoledních hodinách formou písniček, hudebně-pohybových říkadel či her)
 • tematický den/dopoledne dle výběru (Hudebně-pohybové, Kreativní tvoření, Pohádkové dny, Moje první počítání, Sportovně-relaxační)

Cena: 500 Kč


Docházka na míru

Docházka na míru je možná při volbě minimálně např. 2 celých dnů nebo 2x dopoledního programu. Není nutné, aby tyto dny byly po sobě jdoucí. Docházku na míru je nutno sjednat na specifické dny v týdnu – např. vždy pondělky a úterky. Předem smluvené dny lze zaměnit za jiné dny v týdnu, pokud to dovolí kapacita třídy. Tuto změnu je nutno vždy vyjednat předem. V případě výběru jakéhokoliv typu “docházky na míru” není možné vracet platby, nabízíme však možnost kompenzovat nevyužité dny. Je možno nahradit jen dny řádně omluvené (omluvy do 14 hodin předchozího dne).

KOMPENZACE nevyužitých dní:

4 denní celodenní /dopolední /odpolední docházka – je možno kompenzovat 25 % řádně omluvené docházky a to během 8 týdnů následujících po absenci dítěte, jinak tyto kompenzace propadají.

3 denní celodenní /dopolední/odpolední docházka – je možno kompenzovat 30 % řádně omluvené docházky a to během 8 týdnů následujících po absenci dítěte, jinak tyto kompenzace propadají.

1 a 2 denní celodenní /dopolední/odpolední docházka – je možno kompenzovat 50 % řádně omluvené docházky a to během 8 týdnů následujících po absenci dítěte, jinak tyto kompenzace propadají.

Ceník stravného

V případě, že si zvolíte balíček bez obědů, cena jednoho oběda je 65 Kč. Oběd si můžete připlatit individuálně nebo jen v některých dnech. Můžete také přinést dítěti oběd vlastní. V případě, že požadujete dietní stravu, je nutno se předem informovat o její ceně a dohodnout se s managementem mateřské školy.

Pozn.: Školné je nutno uhradit dle smluvních podmínek. Výběr kompenzací je nutno domluvit předem s managementem školy.

Poskytujeme slevu pro sourozence 10% při volbě docházky na míru. V případě kombinace dvou balíčků poskytujeme slevu 5% na levnější variantu balíčku.

Přestože se snažíme maximálně vyhovět individuálním požadavkům našich klientů, přednostně přijímáme děti využívající jakoukoliv z variant Královského balíčku.


CENÍK – LETNÍ PROVOZ (Červenec a Srpen)

1. typ docházky – varianta Královského balíčku (viz platný Ceník služeb)
2. typ docházky – varianta Individuální „na míru“ (viz platný Ceník služeb)
3. typ docházky – varianta Týdenní turnus (2850 Kč/týden)
V případě výběru varianty “týdenní turnus” je nutno smluvit docházku předem do 15. 6. 2018 a poté uhradit částku na základě vystavené faktury na začátku měsíce Vámi vybraného turnusu.

V případě objednání nečekané docházky navíc bude docházka doúčtována. Při nevyužití smluvené docházky je možno 100% kompenzovat.

I v tomto případě lze uplatnit sourozeneckou slevu 10%.

V případě, že si klient Little England nezvolí jednu z výše zmíněných variant (balíček, individuální docházka, týdenní turnus) a v měsících červenci a srpnu neproběhne žádná docházka, je nutno uhradit poplatek ve výši 1000 Kč za daný měsíc. Jedná se o rezervační provozní poplatek.

Platnost od: 1. 7. 2018Napsali o nás

Při první návštěvě Little England mě velmi mile překvapilo množství místa a světla, které prostředí školky a jesliček nabízí, a take přístup učitelek byl na první pohled skvělý. Naše děti začali navštěvovat školku a jesle hned první školní den 2. 9. 2015...

Číst více
Když jsem před rokem dostala nabídku zajímavé práce, přemýšlela jsem, jestli můžu svou tehdy 14 měsíční dcerku na pár dní v týdnu svěřit chůvě, a jak takovou chůvu vůbec v malém městě za Prahou najdu. Druhý den jsem náhodou objevila...

Číst více