Little England - Mateřská škola
Little England - Mateřská škola / Preschool
CZ EN

Naším cílem je pomoci
Vašim dětem vybudovat co
nejpevnější základy

…pro jejich budoucnost

Prázdninový provoz

Pozor: Otevírací doba přes letní měsíce je 07:30 – 17:30 hodin !!!

Zveme Vás opět na PRÁZDNINY do Little England

Na letní prázdniny jsou u nás ví­tány všechny děti předškolní­ho věku (od 3 let) a děti 1. a 2. tří­d ZŠ .

Chcete vědět, jak skvěle jsme si užili léto v LITTLE ENGLAND o prázdninách 2015 a 2016? Nahlédněte do fotoalb na facebookových stránkách naší­ školky.

Náplňˆ jednotlivých letní­ch týdnů je opět složena z pestrých aktivit, kdy strávíme s dětmi co nejvíce času na letní­m sluníčku, či ve stí­nu naší­ zahrady. Dětem bude k dispozici také bazének a trampolí­na, plánujeme časté výlety do okolí­ naší­ školky.

Letní­ program bude opět plný angličtiny a celé léto bude každý den pří­tomný i rodilý mluvčí­!

Program je vždy určen jak pro začáteční­ky (děti si za týden osvojí základní slovní­ zásobu), tak i pro pokročilé (děti budou stimulovány k uplatnění­ nabyté slovní­ zásoby v komunikaci). Angličtina bude v rámci týdne téměř každý den a to minimálně 3 – 4 hodiny denně v rámci nejrůznějších projektů a her. Každý turnus je jiný, plný zábavy a aktivit tak, aby se děti nenudily i v pří­padě, že se rozhodnou docházet k nám po dobu 2, 3 či 4 týdnů.

PROGRAM LÉTO 2017

TAJEMNÁ ZPRÁVA Z PLANETY X

Datum: 10. 7. – 14. 7. 2017

V pondělí­ nás přivítá záhadná zpráva z neznámého místa naší galaxie. Team Little England bude muset tuto zprávu rozluštit, ale první­ stopy naznačují, že se budeme muset vydat na putování­ vesmí­rem. Staneme se astronauty, vypravíme se na měsí­c, vyzkouší­me si, jak působí­ gravitace. Vyrobí­me si vlastní­ “moon rock”. Budeme cestovat i po další­ch planetách, kde se možná setkáme i s mimozemšťany.

Cena: 3000 Kč – při rezervaci do 16. 6. 2017 platí­ akční­ cena 2800 Kč/ klienti Little England 2500 Kč

DOBA LEDOVÁ, ANEB KAM SE PODĚL T-REX

Datum: 17. 7. – 21. 7. 2017

Vydáme se do dob, kdy žili dinosauři, stanou se z nás paleontologové a budeme hledat zkameněliny. Poví­me si o tom, jak žili a vypadali první lidé a zkusíme si upéct vlastní­ chleba. Podíváme se, jak vypadaly nástěnné malby a sami si zkusí­me jednu takovou vytvořit. Naví­c budeme muset odhalit záhadu zmizení­ T-Rexe. Vydáme se také do Antarktidy, na kontinent sněhu a ledu a vyrobí­me si vlastní­ zmrzlinu

Cena: 3000 Kč – při rezervaci do 16. 6. 2017 platí­ akční­ cena 2800 Kč/ klienti Little England 2500 Kč

PO STOPÁCH KRÁLE TUTA

Datum: 24. 7. – 28. 7. 2017

Stroj času nás přenese na africký kontinent, zpočátku do dávné minulosti – do doby egyptských faraónů, pyramid a mumií. Král Tutankhamun pro nás každý den připraví­ nelehký úkol. Budeme vyrábět mumie, luštit hieroglyfy, vyzkouší­me si maasaiský “jumping dance”, vydáme se na safari, ale i za tučňáky. Upečeme si banánové muffiny. Tento týden slibuje mnoho zábavy a zajímavostí.

Cena: 3000 Kč – při rezervaci do 16. 6. 2017 platí­ akční­ cena 2800 Kč/ klienti Little England 2500 Kč

SHERIFF V NESNÁZÍCH

Datum: 31. 7. – 4. 8. 2017

Jiháááá, držte si klobouky, míří­me do časů divokého západu. Sheriffu Jonesi se nedaří­ vypátrat lupiče, kteří­ přepadli místní­ banku. Stopy nás zavedou k indiánům, budeme stří­let z luku, vyrobí­me si indiánské čelenky a nebude chybět ani “chytání koně do lasa”. Čeká nás také rýžování zlata, zahrajeme si baseball a usmaží­me si tradiční­ americké palačinky. Doufáme, že týden zakončí­me dopadením padouchů a vrácení­m ukradeného lupu.

Cena: 3000 Kč – při rezervaci do 16. 6. 2017 platí­ akční­ cena 2800 Kč/ klienti Little England 2500 Kč

CESTA DO POHÁDKOVÉ ŘÍŠE

Datum: 7. 8. – 11. 8. 2017

První­ srpnový týden zahájí­me pohádkově. Kromě pohádek nás čeká pří­prava krupičné kaše a jiných pohádkových dobrot. Staneme se spisovateli a ilustrátory. Vyrobí­me si domečky z různých materiálů tak jako “Tři prasátka”. Svět pohádek je plná magie a kouzel, stejně jako věda a proto nás čekají­ nejrůznější­ pokusy, kde zjistí­me, zda se kouzelný koberec opravdu vznáší­, co jiného létá, co ne a proč?

Cena: 3000 Kč – při rezervaci do 16. 6. 2017 platí­ akční­ cena 2800 Kč/ klienti Little England 2500 Kč

CESTA DO SVĚTA DOSPĚLÝCH

Datum: 14. 8. – 18. 8. 2017

V pondělí si budeme poví­dat o tom, čí­m bychom chtěli být, až vyrosteme, v úterý z nás budou šéfkuchaři a připraví­me si vlastní­ pizzu. Středa bude v duchu experimentů, stanout se z nás vědci. Ve čtvrtek z nás budou malíři, vyzkouší­me si nejrůznější­ malířské techniky a styly a společnými silami vytvoří­me obrovský obraz. A kdo by se v pátek nechtěl stát kouzelní­kem?

ZÁHADA ZMIZELÉHO ŠTĚTCE

Datum: 21. 8. – 25. 8. 2017

V tomto týdnu budeme luštit záhadu zmizelého štětce. Naví­c si budeme poví­dat o významných evropských malíří­ch minulosti a vyzkouší­me si různé výtvarné techniky. Týden bude zakončen slavnostní­m otevření­m galerie Little England, kde budou naše dí­la ke zhlédnutí­.

Cena: 3000 Kč – při rezervaci do 16. 6. 2017 platí­ akční­ cena 2800 Kč/ klienti Little England 2500

Pozn: Změna programu vyhrazenaReference

Od prvního okamžiku, kdy jsme vstoupili do prostor školky Little England jsme věděli, že je to „to pravé“ pro našeho syna! Bylo to v době, kdy školička byla teprve ve svých začátcích, ale přesto perfektně připravena, jak profesionálním týmem pedagogů...

Číst více
Při první návštěvě Little England mě velmi mile překvapilo množství místa a světla, které prostředí školky a jesliček nabízí, a take přístup učitelek byl na první pohled skvělý. Naše děti začali navštěvovat školku a jesle hned první školní den 2. 9. 2015...

Číst více