Little England - Mateřská škola
Little England - Mateřská škola / Preschool

Naším cílem je pomoci
Vašim dětem vybudovat co
nejpevnější základy

…pro jejich budoucnost

Školné

Nabízíme volná místa v Mateřské škole LITTLE ENGLAND pro školní rok 2021/2022. Připravili jsme pro vás nový ceník služeb. Tyto ceny platí od 1. 9. 2021, pro aktuální zápisy do Mateřské školy a budou poté platné po celý školní rok 2021/2022.


VARIANTY KRÁLOVSKÝCH BALÍČKŮ

KRÁLOVSKÝ BALÍČEK celodenní                  

 • celodenní měsíční docházka vč. svačin (3xdenně) a pitného režimu, cena nezahrnuje oběd
 • vzdělávací program vč. intenzivní výuky anglického jazyka a konverzace s rodilým mluvčím
 • tematické dny (Hudebně-pohybové, Kreativní tvoření, Literárně-dramatické, Matematicko-vědecké, Sportovně-relaxační)
 • vstupy na workshopy, divadelní představení, lekce dětské jógy, výlety aj.

Cena: 10 000 Kč / sleva pro klienty v druhém školním roce / cena po slevě 9 500 Kč

KRÁLOVSKÝ BALÍČEK dopolední

 • dopolední měsíční docházka 7:00 – 12.30
 • dopolední strava – tj. svačina, pitný režim, cena nezahrnuje oběd
 • vzdělávací program vč. intenzivní výuky anglického jazyka a konverzace s rodilým mluvčím
 • tematické dny/dopoledne (Hudebně-pohybové, Kreativní tvoření, Literárně-dramatické, Matematicko-vědecké, Sportovně-relaxační)
 • vstupy na workshopy, divadelní představení, lekce dětské jógy, výlety aj.

Cena: 8 300 Kč / sleva pro klienty v druhém školním roce / cena po slevě 8 000 Kč

V případě “Královského balíčku celodenního” není možno vracet platby a kompenzovat nevyužité dny. Při dlouhodobé nepřítomnosti v délce 14 souvislých dní a více poskytujeme slevu 10% (plné školné) a 5% na již zlevněné školné.
V případě výběru “Královského balíčku dopoledního” není možné vracet platby, nabízíme ale možnost kompenzovat řádně omluvené nevyužité dny (omluvy do 14 hodin předchozího dne). Je možno nahradit maximálně 30% zameškané a řádně omluvené dopolední docházky a to v rámci odpoledního programu. Tyto dny pak musí být vyčerpány během 8 týdnů následující absenci dítěte, jinak tyto kompenzace propadají.


DOCHÁZKA NA MÍRU

DOCHÁZKA NA MÍRU celodenní 

 • celodenní docházka 7:00 – 17:30 hod, vč. stravy (3x svačina) a pitného režimu, cena nezahrnuje oběd
 • vzdělávací program vč. intenzivní výuky anglického jazyka a konverzací s rodilým mluvčím
 • tematický den dle výběru (Hudebně-pohybové, Kreativní tvoření, Literárně-dramatické, Matematicko-vědecké, Sportovně-relaxační)
 • vstupy na workshopy, divadelní představení, lekce dětské jógy, výlety aj.

Cena: 1-2 dny / 700 Kč

Zvýhodněná cena 3 dny / 7 400 Kč (sleva pro klienty v druhém školním roce / cena po slevě 7 000 Kč

Zvýhodněná cena 4 dny / 9 500 Kč (sleva pro klienty v druhém školním roce / cena po slevě 8 500 Kč

DOCHÁZKA NA MÍRU dopolední

 • dopolední docházka 7:00 – 12:30 hod, vč. svačiny a pitného režimu, cena nezahrnuje oběd
 • vzdělávací program vč. intenzivní výuky anglického jazyka a konverzací s rodilým mluvčím
 • tematický den dle výběru (Hudebně-pohybový, Kreativní tvoření, Literárně-dramatický, Matematicko-vědecký, Sportovně-relaxační)
 • vstupy na workshopy, divadelní představení, lekce dětské jógy, výlety aj.

Cena: 450 Kč


Docházka na míru

Docházku na míru je nutno sjednat na specifické dny v týdnu – např. vždy pondělky a úterky. Předem nasmlouvané dny lze zaměnit za jiné dny v týdnu, pokud to dovolí kapacita třídy.

V případě výběru jakéhokoliv typu “docházky na míru” není možné vracet platby, ale nabízíme možnost kompenzovat nevyužité dny. Je možno nahradit jen dny řádně omluvené (omluvy do 14 hodin předchozího dne).

KOMPENZACE docházky na míru:

4 denní celodenní /dopolední /odpolední docházka – je možno kompenzovat 25 % řádně omluvené docházky a to během 8 týdnů následujících po absenci dítěte, jinak tyto kompenzace propadají.

3 denní celodenní /dopolední/odpolední docházka – je možno kompenzovat 30 % řádně omluvené docházky a to během 8 týdnů následujících po absenci dítěte, jinak tyto kompenzace propadají.

Pozn.: Školné je nutno uhradit dle smluvních podmínek. Výběr kompenzací je nutno domluvit předem s managementem školy.

Poskytujeme slevu pro sourozence 10% při volbě docházky na míru. V případě kombinace dvou balíčků poskytujeme slevu 5% na levnější variantu balíčku.

Přestože se snažíme maximálně vyhovět individuálním požadavkům našich klientů, přednostně přijímáme děti využívající jakoukoliv z variant Královského balíčku.

Ceník stravného

V případě, že si zvolíte balíček bez obědů, cena jednoho oběda je 75 Kč a vychází z aktuálních cen dodavatele. V případě navýšení ceny obědu vás o této skutečnosti budeme neprodleně informovat. Oběd si můžete připlatit individuálně nebo jen v některých dnech. Můžete také přinést dítěti oběd vlastní. V případě, že požadujete dietní stravu, je nutno se předem informovat o její ceně a dohodnout se s managementem mateřské školy.


CENÍK – LETNÍ PROVOZ (Červenec a Srpen)

1. typ docházky – varianta Královského balíčku (viz platný Ceník služeb)
2. typ docházky – varianta Individuální „na míru“ (viz platný Ceník služeb)
3. typ docházky – varianta Týdenní turnus (3000 Kč/týden + obědy)

V případě výběru varianty “týdenní turnus” je nutno smluvit docházku předem do 15. 6. 2022 a poté uhradit částku na základě vystavené faktury na začátku měsíce Vámi vybraného turnusu.

V případě objednání nečekané docházky navíc bude tato docházka doúčtována. Při nevyžití smluvené docházky se platba nevrací, ale je možno 100% kompenzovat.

I v tomto případě lze uplatnit sourozeneckou slevu 10%.

V případě, že si klient Little England nezvolí jednu z výše zmíněných variant (varianta balíčku, individuální docházka, týdenní turnus) a v měsících červenci a srpnu neproběhne žádná docházka, je nutno uhradit poplatek ve výši 1 000 Kč za daný měsíc. Jedná se o rezervační provozní poplatek.Reference

Od prvního okamžiku, kdy jsme vstoupili do prostor školky Little England jsme věděli, že je to „to pravé“ pro našeho syna! Bylo to v době, kdy školička byla teprve ve svých začátcích, ale přesto perfektně připravena, jak profesionálním týmem pedagogů...

Číst více
Při první návštěvě Little England mě velmi mile překvapilo množství místa a světla, které prostředí školky a jesliček nabízí, a take přístup učitelek byl na první pohled skvělý. Naše děti začali navštěvovat školku a jesle hned první školní den 2. 9. 2015...

Číst více