Little England - Mateřská škola
Little England - Mateřská škola / Preschool

Naším cílem je pomoci
Vašim dětem vybudovat co
nejpevnější základy

…pro jejich budoucnost

Lucie, Daniel a Tobiáš Novákovi

Od prvního okamžiku, kdy jsme vstoupili do prostor školky Little England jsme věděli, že je to „to pravé“ pro našeho syna!
Bylo to v době, kdy školička byla teprve ve svých začátcích, ale přesto perfektně připravena, jak profesionálním týmem pedagogů, tak krásným prostředím a úžasným přístupem k nám rodičům, ale především k dětem!
Hned od počátku se my rodiče i naše ratolest cítíme být její součástí!

Přesto, že syn začal navštěvovat školku před dovršením třetího roku, velice brzy si oblíbil nové prostředí, milé paní učitelky, ale především ho zaujaly nevšední aktivity, které může ve školce podnikat. Našeho potomka ve školce zanecháváme s klidem a dobrým pocitem, že ho čeká další skvělý, nepromarněný den, plný zábavy, různých tematických aktivit v kombinaci s pohybem na čerstvém vzduchu.

Svou domácí atmosférou, přátelským přístupem, perfektní organizací zábavy a navíc s výukou anglického jazyka je to pro nás ta nejlepší školka, kterou jsme si jen mohli přát! Jsme přesvědčeni, že je to skvělá investice do prvního vzdělání našeho syna a i přesto, že bychom již mohli navštěvovat školku státní, neměnili bychom!

Velice děkujeme za výbornou péči a přejeme samé spokojené děti a rodiče, jako jsme jimi i my!
Školku mohu vřele doporučit všem!

Více referencí naleznete zdeReference

Od prvního okamžiku, kdy jsme vstoupili do prostor školky Little England jsme věděli, že je to „to pravé“ pro našeho syna! Bylo to v době, kdy školička byla teprve ve svých začátcích, ale přesto perfektně připravena, jak profesionálním týmem pedagogů...

Číst více
Při první návštěvě Little England mě velmi mile překvapilo množství místa a světla, které prostředí školky a jesliček nabízí, a take přístup učitelek byl na první pohled skvělý. Naše děti začali navštěvovat školku a jesle hned první školní den 2. 9. 2015...

Číst více