Little England - Mateřská škola
Little England - Mateřská škola / Preschool

Naším cílem je pomoci
Vašim dětem vybudovat co
nejpevnější základy

…pro jejich budoucnost

Reference

› Pavlína Najfusová – 26. 03. 2018

Dcera se každý den těší do školky, je tam spokojená, a to je pro mě nejvíc. V předchozí školce jsme trochu bojovali (ranní „bolení bříška“ nebo „mami, přijď po O“ a „musím tam?“). A to díky individuálnímu přístupu k dětem, bohatému a skvělému programu, ve kterém děti získávají nové informace a baví je nás rodiče ohromovat svými novými schopnostmi a dovednostmi. Díky také trpělivosti a oddanosti celého personálu, dělají to srdcem.

› Eva Giesa – 27. 02. 2018

Školku jsme vybírali velmi pečlivě a prioritou pro nás byla kvalitní výuka angličtiny. V Little England mají perfektní učitelé AJ, ať to jsou dva rodilý mluvčí (Helen, Ben), tak učitelku Lucii England, kteří umí děti nadchnout a syn o nich mluví, že nevěděl, že budou tak úžasní :-),. Můj syn navštěvuje Little England teprve první měsíc a o školce mluví velmi pěkně, ukazuje nám jak cvičiteli jógu a že by potřeboval koupit flétnu 🙂 Teď je nemocný a říká mi, že se mu po školce stýská :-). Jsme rádi, že jsem se pro tuto školku rozhodli, protože učitelky jsou opravu zlatý a přístup je tam velmi individuální. Pro našeho syna konečně není čas strávený ve školce ztráta času a nuda, jak tomu říkal, když  měsíců chodil do státní školky. Velmi se nám líbí, že každý měsíc dostaneme do emailu podrobný program na celý měsíc po jednotlivých dnech, ve kterém jsou uvedeny všechny aktivity, které plánují s dětmi dělat a dokonce i konkrétní názvy anglických písniček, pohádek i slovní zásoba. A hlavně, jde vidět na synovi, že ten program tam opravdu dělají. Tímto chceme všem učitelkám a Benovi moc poděkovat za váš individuální a milý přístup k našemu Sebastiánkovi.

› Olina V. – 27. 02. 2018

Tuto školku navštěvuje syn již druhým rokem a musím říct, že lépe jsme nemohli vybrat. Začátek docházky probíhal citlivě a dle potřeb dítěte. Vše se snažil celý tým školky přizpůsobit tak, aby adaptace proběhla hladce. Paní učitelky připravují každý den bohatý a zábavný program. Syn mě často překvapí nějakou novou dovedností nebo znalostí, o které vím, že ji získal právě ve školce. Je těžké rozhodnout se komu člověk svěří své dítě, přeci jen i ty „tety“ jsou cizí lidé… ale musím říct, že od prvního okamžiku, jsem si byla jistá, že to je ta správná školka a do dnes jsem ani jeden den nezapochybovala.

› Barbora Žifčíková – 26. 02. 2018

Syn navštěvuje Little England přes rok. Začal v jesličkách, kde byl moc spokojený a od září je ve školce… Své paní učitelky miluje, povídá o nich i o víkendu. Každé ráno se do školky těší, zatím jsem nezažila, že by při odchodu z domu plakal. Moc se mi líbí prostory a zahrada s hřištěm. Libí se mi, že děti často chodí i do přilehlého zámeckého parku… V Little England se dětem pravdu věnují a milují je, jdou pro ně na prvním místě 🙂 O tom svědčí můj spokojený syn, který dělá ve všem úžasné pokroky (angličtina, malování, plavání, cvičení). Školku ráda doporučuji mým známým a kamarádkám 🙂

› Barbora K. – 26. 02. 2018

Skvělý přístup personálu k dítěti! Paní učitelky jsou velmi milé, ochotné a je vidět, že svoji práci dělají rády a dobře. Dcera se každý den do školky těší. Program je velice pestrý, prostory jsou moc hezké a čisté. Musím také zmírnit stravu ve školce, která dceři moc chutná.

› Kateřina K. – 23. 02. 2018

Školku jsem vybírala velmi pečlivě a jsem naprosto spokojená. Příjemné prostředí, pestrý program, různorodé činnosti a aktivity, angličtinu, ale PŘEDEVŠÍM individuální a velmi profesionální přístup k dětem a rodičům. Můj velký dík a obdiv patří tetám (Lucie, Lído, Lucie). Děkuji a smekám. 🙂

› Petra Kutišová – 23. 02. 2018

Školku navštěvujeme již druhým rokem a jsme celkové maximálně spokojeni. Dcerka v 5 letech umí hrát na flétničku, cvičí jógu, angličtinu nasává jak houba, navíc před personálem smekám a k tomu všemu zdravé jídlo. Doporučuji, neváhala bych ani vteřinu.

› Kristýna H. – 19. 02. 2018

Původně jsme chtěli, aby syn do školky chodil než ho přihlásíme do státní. Ale tolik se nám, a hlavně jemu, ve školce líbilo, že jsme neměnili. A co nás tady baví? Milý personál, individuální přístup, kreativní program, přirozené zapojení angličtiny do běžného chodu, velké prostory a spoustu akcí během školního roku Určitě můžeme všem doporučit!

› Ing. Jana Kučerová – 7.7.2016

„Při první návštěvě Little England mě velmi mile překvapilo množství místa a světla, které prostředí školky a jesliček nabízí, a také přístup učitelek byl na první pohled skvělý. Naše děti začali navštěvovat školku a jesle hned první školní den 2. 9. 2015. Dcerka v 19ti měsících zvládla adaptaci v novém prostředí velmi dobře a brzy se plnohodnotně zapojila do jesliček. Syn v mateřské školce našel nové kamarády a i přes jeho velmi introvertní povahu získává každým týdnem v Little England více a více sebejistoty, ať už při výletech do Rudolfina, při lekcích fotbalu, jógy nebo při aktivitách s rodilým mluvčím. Za to všechno velmi děkuji skvělému týmu Little England v čele s Lucií a Lenkou. Všichni členové týmu se snaží, aby se dětem ve školce líbilo a vytváří tak milou atmosféru, která je příjemná nejen pro děti, ale také pro nás rodiče. Po roční zkušenosti naší rodiny mohu školku a jesličky Little England vřele doporučit.“

› Lucie, Daniel a Tobiáš Novákovi – 27.6.2016

Od prvního okamžiku, kdy jsme vstoupili do prostor školky Little England jsme věděli, že je to „to pravé“ pro našeho syna!
Bylo to v době, kdy školička byla teprve ve svých začátcích, ale přesto perfektně připravena, jak profesionálním týmem pedagogů, tak krásným prostředím a úžasným přístupem k nám rodičům, ale především k dětem!
Hned od počátku se my rodiče i naše ratolest cítíme být její součástí!

Přesto, že syn začal navštěvovat školku před dovršením třetího roku, velice brzy si oblíbil nové prostředí, milé paní učitelky, ale především ho zaujaly nevšední aktivity, které může ve školce podnikat. Našeho potomka ve školce zanecháváme s klidem a dobrým pocitem, že ho čeká další skvělý, nepromarněný den, plný zábavy, různých tematických aktivit v kombinaci s pohybem na čerstvém vzduchu.

Svou domácí atmosférou, přátelským přístupem, perfektní organizací zábavy a navíc s výukou anglického jazyka je to pro nás ta nejlepší školka, kterou jsme si jen mohli přát! Jsme přesvědčeni, že je to skvělá investice do prvního vzdělání našeho syna a i přesto, že bychom již mohli navštěvovat školku státní, neměnili bychom!

Velice děkujeme za výbornou péči a přejeme samé spokojené děti a rodiče, jako jsme jimi i my!
Školku mohu vřele doporučit všem!Reference

Od prvního okamžiku, kdy jsme vstoupili do prostor školky Little England jsme věděli, že je to „to pravé“ pro našeho syna! Bylo to v době, kdy školička byla teprve ve svých začátcích, ale přesto perfektně připravena, jak profesionálním týmem pedagogů...

Číst více
Při první návštěvě Little England mě velmi mile překvapilo množství místa a světla, které prostředí školky a jesliček nabízí, a take přístup učitelek byl na první pohled skvělý. Naše děti začali navštěvovat školku a jesle hned první školní den 2. 9. 2015...

Číst více